Hoşgeldiniz

Eldeco Yapı Dekorasyon ve Kimya Sanayi Dış Tic.Ltd Şti. İstanbul da kurulu olup Duvar, Zemin ve Ray Sistemleri üzerine imalat, ihracat ve distribütörlük yapmaktadır. Ürünlerimiz 30 u aşkın ülkeye ihraç edilmektedir.
Duvar dekorasyon ürün grubunda Firmamız 3D Bambu Duvar panellerini zengin model ve seçenekte Türkiye deki seçkin müşterilerine sunmaktadır .
Farklı ve Kaliteli ürün gamını en ekonomik ve hızlı bir şekilde müşterilerine ulaştırmayı hedef edinen firmamız ISO9001 ve ISO14001 Kalite Güvence Belgelidir.

—————————————————————-

Eldecowall 3d Wall Panels give an extra dimension to your walls!

Eldecowall brings your walls to life with her modern and eco friendly 3d wall panels made out of the fibrous residue of Bamboo. . The raw material used for our 3d wallpanel is 100% recycled, compostable and is therefore 100% biodegradable.

Eldecowall 3D wall panels are perfect for creating an eye-catching feature or a more subtle and interesting texture on the walls. The Properly placed lighting will dramatically enhance the three dimensional effect of the panels by increasing light and shadow and give an extra dimension At this moment there are 17 different models of Eldeco 3d wall panels available.